03/22/13 16:10

Португалия направи 3:3 с Израел с гол в последната минута

Португалия се измъкна на магия след гол в 90-тата минута на Фабио Коентрао се разписа в 90-ата минута, който донесе точката за иберийците при гостуването на Израел в световна квалификация, завършила при резултат 3:3 на стадиона в Рамат Ган, предаде БГНЕС. Срещата, която се игра пред пълни трибуни, започна повече от добре за гостуващия тим, след като още във 2-ата минута с глава се разписа Бруно Алвеш. Томер Хемер обаче успя да изравни в 24-ата минута, когато получи топката на границата на наказателното поле, обърна се и с мощен шут изненада Руи Патрисио. Еден Бен Басат в 40-ата минута покачи на 2:1 за Израел с прекрасен удар след бърза контраатака за домакините. През второто полувреме преднината на Израел стана още по-внушителна - Рами Гершон с глава направи 3:1 в 70-ата минута, п...