03/23/13 18:31

Лудогорец вкара три на Спартак Плевен в контрола

Шампионът Лудогорец се наложи с 3:0 над Спартак Плевен в проверка, която се игра в Разград. Головете в мача бяха дело на Тейнур Марем, Кишада и Мишо Александров. Тимът на Ивайло Петев имаше преимущество почти през целия мач, като владееше инициативата на терена, докато гостите от Плевен рядко поглеждаха към вратата на домакините. Резултатът в мача бе открит още в 16-ата минута. След центриране от корнер, Тейнур Марем засече с глава топката в мрежата за 1:0. В 32-ата минута Лудогорец имаше отличен шанс да увеличи преднината си, но Безяк пропусн...