03/26/13 21:50

Испания излъга Франция насред Париж

В голямото дебри на световните квалификации в зона Европа европейският и световен шампион Испания показа кой е властелинът в играта и надделя с 1:0 като гост на големия си съперник в група I Франция. За разлика от фиаското срещу Финландия, този път Висенте Дел Боске излезе с Давид Вия в атака и това определено се оказа по-добър вариант за испанците. Французите пък подходиха по-дефанзивно, макар на хартия да имаха трима души в атака – Карим Бензема, Франк Рибери и Матьо Валбуена. Първата по-сериозна опасност в мача дойде в 15-тата минута, когато увлечените в атака испанци оставиха зейнал левия си фланг и там нахлу на скорост Кристоф Жале, който подаде добре към Карим Бензема, но ударът на нападателя на „Реал Мадрид” отиде над гредата на Виктор Валдес. Испания отговори с ...