03/31/13 18:50

ЦСКА с лекота подчини Миньор

В последен мач от 19-ия кръг на "А" група ЦСКА без проблем спечели с класическото 3:0 домакинството си на "Миньор Перник". Така червените се изравниха с "Ботев Пловдив" на четвъртото място, като и двата тима имат по 38 точки, а "Литекс" е с 1 точка пред тях. Първото полувреме завърши с преднина от два гола за червените, като най-после с екипа на ЦСКА се разписа Мартин Камбуров. Той вкара след атака отляво, при която направи двойно подаване с Игнасио Варела и излезе сам срещу Боян Пейков, стреляйки с вътрешен фалц в левия ъгъл на вратаря на „Миньор”. Второто попадение беше дело на най-добрия на терена – Варела. То дойде след хубаво центриране отдясно, което намери бразилецът абсолютно сам в наказателното поле и той от воле намери вътрешната част на горната греда, откъдет...