04/01/13 00:07

Лион загуби второто място у дома, наказан от опашкаря Сошо

Лион претърпя изненадваща загуба от опашкаря Сошо, с 1:2 в последния мач от 30-я кръг на Лига 1, и падна до трето място в класирането. Олимпик бе догонващ в резултата почти през цялото време, след като гостите откриха първи, а домакините вкараха единственото си попадение от дузпа. Сошо стоеше много добре в дефанзивен план, и разчиташе на контраатаки, докато в играта на Лион липсваше скорост, която да помогне да се разбие защитният вал на гостите, и да се отбележи гол от игра. Това е четвърти пореден мач без победа за Олимпик Лион, докато борещи...