04/10/13 09:30

Борусия Дортмунд възкръсна срещу Малага

Най-шокиращ, най-непредвидим, най-инфарктен – определенията не стигат, за да опишат мача-реванш от четвъртфиналната фаза между отборите на „Борусия Дортмунд” и „Малага”. Жълто-черните успяха да се класират, след като вкараха два гола в даденото от рефера продължение на редовното време и направиха пълен обрат в срещата – от 1:2 до 3:2. Като цяло очакванията бяха, че германците ще продължат напред, но начинът, по който го сториха, трудно може да се впише дори в някой фантастичен холивудски трилър. Първият мач в Испания между двата отбора завърши по чудо 0:0, като пропуски имаше и пред двете врата, а „Дортмунд” незнайно как не вкараха поне два гола тогава. Сега обаче картината беше по-различна – германците изглеждаха по-изнервени, по-нап...