04/10/13 18:19

Хасково изхвърли Левски от четворката, класира се на полуфинал

Баскетболистките на Хасково отстраниха Левски на четвъртфиналите в женското първенство на България, след успех в третия решителен мач с 65:59 точки. В зала „Универсиада“ в София гостите бяха по-убедителни в последните минути и изтръгнаха победата, с което се класираха за полуфиналите, където ги очаква Нефтохимик. Двата отбора си бяха разменили по една победа като домакини, но сега състезателките водени от треньора Елена Станкова намериха пътя към успеха над Левски. В оспорван и нервен мач, изпълнен с много пропуски домакините водеха след първот...