04/15/13 19:56

Лудогорец изстрада трите точки срещу Локо Пд

Лудогорец изстрада трите точки в домакинството си на Локомотив Пловдив от 22-я кръг на А група. Разградчани постигнаха изключително измъчена победа с 1:0 срещу „смърфовете“ и по този начин се завърнаха на първото място в А група. Лудогорец доминираше от самото начало на мача, докато футболистите на Локомотив Пловдив от първата минута на срещата се защитаваха. През първото полувреме домакините трудно достигаха до опасности пред вратата на Локомотив Пловдив. В 19-та минута Мирослав Иванов отправи хубав удар от фаул, но Йордан Господинов показа до...