04/15/13 09:02

Роналдо блести при победа на Реал

Реал (Мадрид) постигна категорична победа с 3:0 над Атлетик (Билбао) в среща от 31-вия кръг на Примера дивисион.

Отново над всички бе звездата на Кралския клуб Кристиано Роналдо. Португалецът се отличи с две попадения.

Роналдо откри резултата във 2-ата минута след страхотен изстрел от около 25 метра.

Голмайсторът на Реал закръгли головата си сметка в испанския шампионат на 31 гола, след като покачи на 2:0 в 68-ата минута. Тогава Роналдо засече с глава чудесно центриране на Шаби Алонсо.

Крайното 3:0 оформи резервата Гонзало Игуаин в 76-ата минута със силен удар.

Срещата ще остане в историята като последния сблъсък между тези два отбора, игран на "Сан Мамес".

Така в класирането води Барселона с 81 точки, пред Реал (Мадрид) с 68. Атлетик (Билбао) пък е 14-и с 35.