04/18/13 06:39

Бием Сърбия с 3:2 на волейбол

България победи Сърбия 3:2 (22, -20, -25, 17, 12) на европейското по волейбол за юноши младша възраст в Белград и съхрани надежди да продължи битката за 5-8 място. Преди това нашите допуснаха три загуби и само чисто 3:0 над Финландия снощи в последния мач от групата даваше шанс на българите да стигнат до четвъртото място, което класира за двубоите България победи Сърбия 3:2 (22, -20, -25, 17, 12) на европейското по волейбол за юноши младша възраст в Белград и съхрани надежди да продължи битката за 5-8 място. Преди това нашите допуснаха три загуби и само чисто 3:0 над Финландия снощи в последния мач от групата даваше шанс на българите да стигнат до четвъртото място, което класира за двубоите