04/27/13 16:10

Левски взе вечното дерби и остава в битката за титлата

Интрига, драма и гол в последната минута – най-после вечното дерби на България напомни за себе си, а „Левски” победи с 2:1 и остава в борбата за титлата. Предвид стартовите състави в самото начало изглеждаше, че двата отбора ще гледат предимно да не загубят, а не да се борят за победата. Особено разочароващ беше титулярният състав на ЦСКА – нито Мартин Камбуров, нито Мишел Платини започнаха, което лиши червените от шанса да упражнят натиск в центъра на защита на „Левски”. Милен Радуканов беше залепил Лукас Саша за Гари Родригес и като цяло не беше много ясно как ЦСКА ще атакува. За „Левски” аут беше Базил Де Карвальо, но Николай Митов не изневери на постройката на игра на сините напоследък – един централен нападател тип таран, този пъ...