04/29/13 14:20

Завърши третото издание на турнира Straldjanska Golf Challenge

/КРОСС/ В неделя се състоя поредното издание от традиционния голф турнир Straldjanka Golf Challenge. Над 80 топ играча се събраха навръх Цветница на игрището на Голф клуб „Св. София", за да демонстрират отличните си похвати и да се състезават за купата на Стралджанска мускатова ракия. Градусите бяха близо 30° и като изключим нетипичната за април горещина, времето беше изцяло с майсторите на голфа. Стралджанска мускатова ракия се погрижи за доброто настроение по време на играта, разхлаждайки гостите с напитките от гамата си, добре изстудени до 12-13 градуса. Играта продължи близо 6 часа, а победителите спечелиха атрактивни награди. Шампион в дивизия А стана Илия Ел Фелеки с 40 точки. В дивизия Б спечели Иван Иванов със сбор от 42 точки. Победителите получиха уикенди за двама в хотел Barceló Royal Beach 5* в Слънчев бряг