04/29/13 07:09

Маями и Сан Антонио вече са във втори кръг на плейофите

Първите отбори в НБА, които прескочиха първия кръг на плейофната фаза, вече са известни. Това са шампионите от „Маями Хийт”, които затвориха при 4:0 серията с „Милуоки Бъкс”, както и отбор номер 2 на Запад „Сан Антонио Спърс”, който също не даде „Лос Анджелис Лейкърс” да запише дори една победа в тяхната серия. Източна конференция 88:77 – това беше цифровото изражение на четвъртия успех на „Хийт” над „Бъкс”. И без Дуейн Уейд, който пропусна мача заради болки в коляно, шампионите бяха твърде силни за осмия отбор на Изток. С 30 точки, 8 борби и 7 асистенции Леброн Джеймс изведе „Маями” във втори кръг. Рей Алън добави 16 точки, от които 4 тройки. За домакините Монта Елис записа 21 точки и 8 асистенци...