04/29/13 00:20

Реал Сосиедад удари Валенсия в директен сблъсък за място в ШЛ

Отборът на Реал Сосиедад постигна много важна победа над прекия си конкурент за място в Шампионската лига – Валенсия. На своя стадион „Аноета“, домакините взеха трите точки, побеждавайки с 4:2 и остават на четвъртото място във временното класиране, което дава право на участие в предварителните кръгове на най-големия клубен турнир в Европа. Разликата между Реал Сосиедад и Валенсия е вече пет точки. „Прилепите“ поведоха в резултата с гол на Роберто Солдадо в 25-ата, минута. Таранът бе точен с глава след пас на Сисоко. Домнакините изравниха чрез М...