05/01/13 21:36

Лукойл, Левски и Балкан влязоха в четворката

Отборите на Лукойл Академик, Левски и Балкан се класираха за полуфиналите в мъжкото ни баскетболно първенство. Те постигнаха втори победи в четвъртфиналните серии, съответно срещу Черноморец с 96:68 точки, Берое с 89:49 точки и Черно море Порт Варна с 91:86 точки. Съставите на Рилски спортист и Ямбол ще играят трети мач, тъй като Ямбол взе победа като домакин с 81:77 точки и израви серията за 1-1 победи. Третият решителен двубой е насрочен за 3-и май от 18 часа в Арена Самоков. Полуфиналите пък започват на 7-и май, когато един срещу друг ще изл...