05/01/13 07:58

Мемфис поведе на Клипърс, Денвър също докара нещата до шести мач

През изминалата нощ в НБА се изиграха два мача, като и двата бяха от серии в Западната конференция. 2:0 – 2:3. Със сигурност „Лос Анджелис Клипърс” вече са изправени пред стената, след като допуснаха домакинска загуба в двубоя с „Мемфис Гризлис” със 103:93. За трети пореден път „гризлитата” налагат волята си благодарение на превъзходството си под коша, където „Клипърс” не успяват да намерят отговор. Освен това „Мемфис” успяха да наложат по-бавен, позиционен баскетбол и не позволиха на домакините си да се разгърнат по познатия атрактивен начин. На всичкото отгоре Блейк Грифин игра само 20 минути заради контузия в глезена. Най-резултатни за победителите бяха Зак Рандолф с 25 точки, Марк Гасол с 21 и Майк Конли с 20. Рандол...