05/07/13 01:34

Гришо уреди нова среща с Ноле, разправи се с испанец в Мадрид

Григор Димитров си уреди нова среща с лидера в световната тенис ранглиста Новак Джокович. Двамата ще се изправят един срещу друг във втория кръг на турнира от сериите Мастърс в Мадрид. Това стана възможно, след като Гришо се наложи с 2-0 сета – 6:2, 6:4 над младия представител на домакините Хавиер Марти. С победата хасковлията си осигури 21,935 евро от наградния фонд и 45 точки. Гришо и Ноле ще се срещнат във вторник, от 21 часа. Мачът срещу Хавиер Марти протече без особени проблеми за Димитров, като той поведе с 3-0, преди да даде гейм на съпе...