05/07/13 21:58

Локо София изкопчи точка от Берое, но остана под чертата

С гол на резервата Димитър Илиев Локомотив София стигна до 1:1 при визитата си в Стара Загора на Берое в 26-ия кръг на А група. Въпреки спечелената точка обаче играчите на Емил Велев се озоваха в зоната на изпадащите заради успеха на Ботев Враца срещу Славия с 2:1. Домакините от своя страна сами стегнаха „коловоза“ към равенството, след като направиха редица пропуски пред вратата на Божидар Митрев. Гостите получиха първия удобен шанс в мача в 9-ата минута, когато съдията отсъди фаул на около 2 метра от границата на наказателното поле на беройци...