05/13/13 07:30

Барселона отпразнува титлата с победа, Меси пак се контузи

Новият шампион на Испания "Барселона" надигра с 2:1 "Атлетико Мадрид" като гост, подгрявайки за празненствата по случай 22-ата титла в историята на клуба, предаде БГНЕС. Единствената неприятна новина за каталунците в мача беше контузия на Лионел Меси, но тя не успя да помрачи настроението им. Аржентинецът започна за първи път като титуляр от 6 мача насам заради продължаващия си проблем в подколянното сухожилие, но напусна играта в 68-ата минута, когато Барса изоставаше с 0:1 след попадение в 52-ата минута на Радамел Фалкао. Нещо повече, Тито Виланова бе направил и трите си смени и тимът му остана с 10 души. Алексис Санчес обаче успя да изравни в 72-ата минута, а Габи Фернандес си вкара автогол в 80-ата, за да върне усмивките в лагера на шампионите. Те подпечатаха титлата си след ...