05/20/13 08:40

Сан Антонио започна с гръмотевичен успех над Мемфис

Отборът на „Сан Антонио Спърс” буквално премаза „Мемфис Гризлис” в първия мач от финала на Западната конференция. „Шпорите” записаха успех със 105:83. Най-резултатен за домакините беше Тони Паркър с 20 точки и 9 асистенции. За гостите най-много точки вкара Куинси Пондекстър – 17. Катастрофално беше представянето на Зак Рандолф, който вкара само един кош от игра, а неговите средни показатели в плейофите са 19,7 точки на мач и 51% стрелба от игра. Всъщност „Сан Антонио” смаза „Мемфис” при стрелбата от тройката. Само в този показател „шпорите” спечелиха с 42:15 и поставиха рекорд в историята си. Най-голямата опасност за победата на „Сан Антонио” беше веднага след почивката, когато Пондекстър наниза три...