07/05/13 21:00

Петев: Жалко, че не спечелихме, ще търсим играч за важните ситуации

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев сподели, че е по-доволен от представянето на своя тим при нулевото равенство с Металург Донецк в сравнение с предните две контроли на австрийска земя. Шампионите дори имаха шанс да запишат първа победа в Хермагор, но Марселиньо пропусна дузпа в 83-ата минута. „Да, отборът игра сравнително добре, жалко, че не спечелихме. Една победа щеше да се отрази добре на нашето самочувствие, но съм доволен“, сподели Петев след мача. „Ешпиньо тепърва има да доказва качествата си. Не само той, всички днес бяха на нив...