09/17/13 14:00

Столичанин спечели близо 36 000 лева от "Еврофутбол"

/КРОСС/ Точно 35 881,17 лева отидоха в джоба на столичанин - участник в букмейкърския пункт на „Еврофутбол" на ул. „Цар Симеон" №283, в навечерието на Деня на София. Възхищение предизвика не само спечелената сума, а и скромния залог, срещу който бе придобита - 5 лева. Майсторството на щастливеца си пролича и в направените залози за три мача от Висшата лига на Англия, италианската Серия А и Суперлигата на Турция. Той позна първо полувреме/краен изход на: Суонзи сити - Ливърпул 2/ХПарма - Рома 1/2Касъмпаша - Фенербахче 1/2 23 096,67 лева при стойност на талона от 2 лева - тази своеобразна победа на друг участник над „Еврофутбол" също влезе в историята на букмейкърската къща. Действието се разигра в Курортен комплекс „Слънчев бряг", а в печелившия фиш отново влизат двубоите от турската Суперлига и горната дивизия на Калчото: Атлетик Билбао - Селта Виго 3-2, точен резултатКасъмпаша - Фенербахче 1/2, първо полувреме/краен изходПарма - Рома 1/2, първо полувреме/краен изход Участник от Ахелой също взе добра сума срещу сравнително нисък залог - 7 062,26 лева с талон за 10 лева и система 3 от 5 за първо полувреме/краен изход. Той отново е избрал двата повтарящи се сблъсъка от предишните печалби, както и срещите Айнтрахт Бр. - Нюрнберг, ФК Ос - Ден Бош и НЕК Ниймеген - Фейенорд. Единствено мачовете от Холандия затрудниха ахелоеца и така го отдалечиха от максималната печалба от 72 270,53 лева