10/01/13 18:45

Черногорец Ноевци размаза Верила Дрен със 7:1

Футболистите на "Черногорец" с.Ноевци победиха с 7:1 "Верила"с.Дрен, съобщиха до zaPernik.com.

Ноевчани решиха двубоя само за 20 минути, в които вкараха три безответни гола. Първо Евгени Американов откри след пряк свободен удар. Мартин Любенов удвой, а Олег Алексиев добави третият гол. След почивката Мартин Любенов вкара за 4:0. Гостите отговориха с гол от дуспа, но с това се изчерпаха силите им.

До края на мача ветерана на Миньор Перник Петър Анестиев вкара гол от центъра, след като вкара изчистена от вратаря на Верила топка. Марио Михайлов покачи на 6:1, а Мартин Любенов...