10/06/13 18:08

Лудогорец би с 3:0 Пирин ГД

Лудогорец победи с 3:0 като гост на Пирин ГД в мач от 12-ия кръг на "А" група. Головете отбелязаха Златински от дузпа, Абало и Марселиньо, съобщава football24.bg. В 10-ата минута Моци върна с глава топката назад към Чворович, който обаче отново не се намеси добре и изпусна топката, но Близнаков не успя да преодолее вратаря, който при повторната си намеса улови сигурно кълбото. Марчев (29) направи добър пробив, след което центрира в наказателното поле на Лудогорец, но двама футболисти се разминаха с топката. В 37-та минута Абало подаде към Шоко, който центрира в наказателното поле на Пирин, но Абдиков плонжира и улови топката. Три минути преди края на полуврето Фиданин фаулира Бакалов в наказателното поле на Пирин и съдията Станислав Тодоров посочи бялата точка. Христо Златински прати топ...