10/19/13 22:39

Базел с Иван Иванов размаза Санкт Гален

Лидерът в швейцарския шампионат Базел се разправи с 3:0 при домакинството си на Санкт Гален в 12-ия кръг. Българският национал Иван Иванов отново бе сред титулярните 11 на треньора Мурат Якин и остана на терена през всичките 90 минути. Мачът на „Санкт Якоб Парк“ съвсем не бе толкова лесен за домакините, които посрещнаха третия в класирането. Едва в 28-ата минута халфът Фабиан Фрай откри резултата, който остана непроменен до почивката. Гостите стартираха много лошо второто полувреме и в 50-ата минута опитният стрелец Марко Щрелер без проблеми ра...