10/19/13 23:22

Лил усети вкуса на третото място след успех над Монпелие

Отборът на Лил успя да излезе на трето място във временното класиране на Лига 1, след като надигра като гост Монпелие с 0:1 в двубой от 10-ия кръг на френския елит. Драмата на „Стад де ла Мосон“ обаче не липсваше, като ранният гол на Папе Соуаре се оказа достатъчен за успеха, а в края звездата на домакините Реми Кабела пропусна от бялата точка. „Кучетата“ нанесоха изненадващ удар още с първото си чисто положение, което дойде след изпълнение на корнер. В 4-ата минута опитният Флоран Балмон завъртя топката към вратарското поле, 23-годишният сенег...