10/26/13 16:57

Локомотив Пловдив приземи ЦСКА

Един гол се оказа напълно достатъчен за „Локомотив Пловдив”, за да спечели срещу второто дерби по остта София – Пловдив срещу ЦСКА. По този начин смърфовете излязоха начело на в А група, с равни точки с „Лудогорец” и „Литекс” и мач повече, а ЦСКА остава четвърти, на две точки зад „Локомотив”. Студеният душ за ЦСКА не закъсня – още в 1-вата минута на мача Крис Гади разпечата Томаш Черни след страховит диагонален фалцов шут - 1:0. Голът предопредели доста високото темпо в началото на срещата, като и двата отбора се хвърлиха в атака, а преса се прилагаше по целия терен. В 25-тата минута играчите претендираха за дузпа, след като от пряк свободен удар Марсиньо стреля и играч на „Локомотив Пловдив”, намиращ се в стената, ...