10/27/13 16:45

Милан падна след голова драма, Рома с девет победи в девет мача

Отборът на „Милан” продължава да затъва в Серия А, след като загуби драматично с 2:3 при гостуването си на „Парма” в мач от деветия кръг на италианското първенство. Загубата означава, че росонерите са едва на 10-то място, докато Парма отиде на 7-мо. През първото полувреме буквално с две хубави атаки домакините дръпнаха с 2:0. Головете вкараха Марко Пароло в 11-тата минута след центриране на Бибиани, а Касано заби втори гол след безумна грешка на Матиас Силвестре и комбинация Бибиани – Пароло – Касано, завършена от последния. За „Милан” Андреа Поли и Робиньо направиха пропуски, а Марио Балотели се представи много слабо и беше сменен на почивката от Матри. През второто полувреме Валтер Гаргано пропусна да направи 3:0 след мощен шут от средна ...