11/07/13 22:39

Фиорентина с труден успех в Румъния

Отборът на Фиорентина постигна труден успех при визитата си на Пандури в мач от груповата фаза на Лига Европа, „Виолетовите“ се наложиха с 2:1, като се наложи да обръщат резултата в последните минути на мача. Домакините поведоха в 32-ата минута чрез Ерик и удържаха преднината си до 86-ата, когато гостите съумяха да изравнят. Ридер Пинто Матос направи 1:1, а в даденото от съдията продължение Борха Валеро осигури успеха за италианците. В другия мач от група Е, Днипро нямаше проблеми срещу Пасош Де Ферейра и също записа успех. Домакините се наложи...