11/23/13 23:56

„Сан Сиро“ се наежи срещу Балотели при поредния резил на Милан

Голямата звезда на Милан Марио Балотели изигра поредния си слаб мач напоследък, след като пропусна за втори път от бялата точка в кариерата си, а неговият тим стигна само до 1:1 като домакин на Дженоа в мач от 13-ия кръг на Серия А. „Росонерите“ играха почти час с човек повече на терена, като единствен Рикардо Кака взимаше правилните решения в атака, а младият страж на гостите Матиа Перин изигра страхотен мач. В заключителните ми минути изнервените тифози на домакините съвсем недвусмислено изразиха отношението си към формата на Балотели, като п...