12/01/13 19:49

Ивайло Петев продължава да мачка в Кипър

Бившият треньор на Лудогорец Ивайло Петев продължава да жъне успехи в новия си отбор АЕЛ Ларнака. Днес неговия тим постигна трета поредна победа в първенството на Кипър, след като надигра категорично Алки Ларнака с 3:0. Мачът се разви повече от добре за тима на българския специалист, след като в 36-ата минута Едмар отбеляза първия гол в мача, а 4 по-късно се стигна до дузпа, която Са реализира за 2:0. Заради нарушението си Кристофидис от гостите получи втори жълт и респективно червен картон, което остави неговите с човек по-малко на терена. Кра...