12/01/13 00:55

Сосиедад взе трите точки от Еспаньол с автогол

Реал Сосиедад постигна важна победа при визитата си на Еспаньол в късния мач от днешната програма на испанската Примера дивисион. „Баските“ се наложиха с 2:1, а победният гол за гостите дойде в 88-ата минута и бе дело на футболист на домакините. Еспаньол откри резултата в мача в 31-ата минута след страхотна атака отляво. Джон Кордоба бе изведен по отличен начин, напредна добре и с техничен удар по диагонала даде преднина на своите. Антони Гриезман изравни за Реал Сосиедад в 69-ата минута, повеждайки своите към пълен обрат. Той дойде само две ми...