12/05/13 14:42

Ботев Пловдив пребори ЦСКА

Отборът на "Ботев Пловдив" се наложи над ЦСКА с резултат 2:1 в последния мач от 20-ия кръг на "А" група. Иван Цветков изведе домакините напред в резултата в 12-ата минута от дузпа, а в 47-ата Чочев изравни за гостите. В 70-ата Мариян Огнянов донесе трите точки на своя тим. Домакините от "Ботев Пловдив" успяха да поведат още в 12-ата минута след точно изпълнение на Иван Цветков от дузпа. 5 минути по-късно гостите можеха да изравнят, но ударът на Марсиньо срещна гредата. В 28-ата минута с пропуск се отчете и Анисе, като до края на първата част не се случи нищо повече. Само 2 минути след подновяването на играта Ивайло Чочев изравни резултата за ЦСКА. 3 минути по-късно Чочев можеше да вкара и втори гол за гостите, но ударът му попадна право в ръцете ...