12/14/13 23:49

Монако продължи да следва ПСЖ по петите

След като по-рано днес лидерът в Лига 1 Пари Сен Жермен надигра Рен с 3:1, основният преследвач на шампионите – Монако също взе очаквана победа в 18-ия кръг. Новакът в елита надигра с 0:2 Гингам като гост. Двубоят на „Стад де Рудуру“ едва ли можеше да почне по-добре за „монегаските“. 18-годишният им нападател Антони Мартиал откри резултата само след 4 минути игра, след като получи страхотен пас от Джеймс Родригес и стреля покрай вратаря Н‘Ди Асембе. Задачата пред тима на Кладуио Раниери стана още по-лесна в 23-ата минута, когато Джонатан Мартин...