12/15/13 01:01

Малага подхлъзна Хетафе в края

Отборът на Малага постигна много ценна победа с 1:0 над Хетафе в 16-ия кръг на Примера Дивисон. Тимът на Бернд Шустер си гарантира известно спокойствие преди празниците, като вече се намира на 5 точки над зоната на изпадащите и сложи край на негативната си серия от две загуби и равен в шампионата на Испания. Мачът не предложи много зрелищни моменти поради факта, че и двата тима се концентрираха преди всичко върху това да не допуснат гол. Иначе гостите от Мадрид можеха да огорчат изхвърления от евротурнирите тим в 13-ата минута, когато Рафа бе и...