08/23/14 21:55

“Фулъм” пада 1:5, чака Николай Михайлов

“Фулъм” бе пометен с 1:5 при гостуването си на “Дарби Каунти” в Чемпиъншип. Така тимът, воден от Феликс Магат, записа 4 поредни загуби от началото на сезона след отпадането си от Висшата лига.
Националът Николай Бодуров изигра целия мач за своя тим, който обаче бе равностоен на домакините за около 54 минути, защото до този момент резултатът бе 1:1. “Фулъм” бе пометен с 1:5 при гостуването си на “Дарби Каунти” в Чемпиъншип. Така тимът, воден от Феликс Магат, записа 4 поредни загуби от началото на сезона след отпадането си от Висшата лига. Националът Николай Бодуров изигра целия мач за своя тим, който обаче бе равностоен на домакините за около 54 минути, защото до този момент резултатът бе 1:1.