09/01/14 18:22

Жалък “Реал” се извинява

Карло Анчелоти, треньорът на “Реал” (Мадрид), се извини за слабата игра и загубата с 2:4 срещу “Реал Сосиедад” навън във втория кръг в Испания. “Балетът” поведе с 2:0 чрез Серхио Рамос и Гарет Бейл, но домакините изравниха още до почивката, а после довършиха обрата.

За “Сосиедад” вкараха Давид Сурутуса (два), Иниго Мартинес и Карлос Вела. През Карло Анчелоти, треньорът на “Реал” (Мадрид), се извини за слабата игра и загубата с 2:4 срещу “Реал Сосиедад” навън във втория кръг в Испания. “Балетът” поведе с 2:0 чрез Серхио Рамос и Гарет Бейл, но домакините изравниха още до почивката, а после довършиха обрата. За “Сосиедад” вкараха Давид Сурутуса (два), Иниго Мартинес и Карлос Вела. През