10/02/14 07:11

Борбен Лудогорец изплаши "Кралския клуб"

/КРОСС/ Отборът на Лудогорец изигра голям мач срещу Реал Мадрид. Българският шампион загуби от галактическия тим с 1:2 в двубой от груповата фаза на ШЛ, но за пореден път остави ярка следа с представянето си. Съдията Крейг Томпсън се намеси на няколко пъти много решаващо и все в полза на звездния отбор от Мадрид, което в крайна сметка повлия на развоя на мача. Като изключим една ситуация (б.а. отменен гол на Роналдо), през другото време арбитърът отсъди всички спорни положения в полза на актуалния носител на Шампионската лига. Попадението за българите бе дело на Марселиньо в 7-ата минута. За Реал се разписаха Роналдо в 22-ата от дузпа и Бензема в 78-ата минута. На 22 октомври Лудогорец приема Базел, докато Реал Мадрид гостува на Ливърпул. ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Кайсара, А. Александров, Моци, Минев, Ешпиньо (82-Анисе), Дяков, М. Александров (82-Мисиджан), Марселиньо (70-Вандерсон), Дани Абало, Безяк РЕАЛ МАДРИД: Касийяс, Арбелоа, Варан, Рамос, Марсело, Модрич (73-Кроос), Ияраменди, Иско (76-Родригес), Бейл, Чичарито (66-Бензема), Кристиано Роналдо Жълти картони: Ешпиньо, Дяков, Анисе, Минев, Абало (Лудогорец), Рамос (Реал Мадрид) Снимка: Булфото, всички права запазени