10/11/14 18:26

Мач без публика и солена глоба грозят България

Минимум мач без публика и солена глоба грози България след безредиците по трибуните по време на мача с Хърватия, пише Кросс. Нашите не само загубиха с 0:1, но се очертава следващото ни домакинство с Малта на 16 ноември да бъде пред празни трибуни.

В 23-та минута на срещата възникнаха едновременно два инцидента на трибуните на Националния стадион „Васил Левски”. Първо в сектор Б се сбиха привърженици на два български отбора и се наложи полицията да влиза в сектора и да потушава безредиците. Минутки след това българските фенове в Сектор Г и хърватските, в намиращия се в непосредствена близост сектор за гости опитаха да преодолеят загражденията и да се сбият. Стартиралата канонада със сигнални ракети от двете страни наложи спирането на мача за няколко минути.