10/25/14 18:36

Шеста поредна победа на ЦСКА срещу "Левски" - отново 3:0

ЦСКА победи Левски с 3:0 в дербито от тринадесетия кръг на "А група". Срещата се състоя на стадион "Васил Левски" пред близо 8 000 зрители.
Първото попадение бе на Тони Силва в 22-рата минута. Серджиу Буш вкара втория в края на второто полувреме, а Борис Галчев - третия гол в 85-тата минута. Така отборът ЦСКА записа шеста поредна шампионатна ЦСКА победи Левски с 3:0 в дербито от тринадесетия кръг на "А група". Срещата се състоя на стадион "Васил Левски" пред близо 8 000 зрители.  Първото попадение бе на Тони Силва в 22-рата минута. Серджиу Буш вкара втория в края на второто полувреме, а Борис Галчев - третия гол в 85-тата минута. Така отборът ЦСКА записа шеста поредна шампионатна