01/29/15 00:35

„Барселона” отстрани „Атлетико” в шоу

„Барселона” отстрани „Атлетико” в четвъртфинала за Кралската купа на Испания след атрактивно 3:2 в реванша в Мадрид. В първия мач каталунският отбор спечели с 1:0.
Фернандо Торес откри за „дюшекчиите” още в 1-ата минута, а Неймар изравни в 9-ата. В 30-ата съдията Хил Мансано измисли дузпа за „Атлетико” – нарушението на Хавиер Масчерано срещу Хуанф
„Барселона” отстрани „Атлетико” в четвъртфинала за Кралската купа на Испания след атрактивно 3:2 в реванша в Мадрид. В първия мач каталунският отбор спечели с 1:0. Фернандо Торес откри за „дюшекчиите” още в 1-ата минута, а Неймар изравни в 9-ата. В 30-ата съдията Хил Мансано измисли дузпа за „Атлетико” – нарушението на Хавиер Масчерано срещу Хуанф