03/01/15 10:29

Стартира националният кръг на състезанието „Стани стипендиант на ЧЕЗ” в направление Икономика

/КРОСС/ Стартира националният кръг на състезанието „Стани стипендиант на ЧЕЗ" в направление Икономика На 25.02.2015 г. стартира националният кръг на състезанието „Стани стипендиант на ЧЕЗ" в направление „икономика". С бизнес проекти в онлайн гласуването се състезават петима дванадесетокласници от ПГ „Проф. д-р Асен Златаров", Видин, СОУ „Христо Ботев", Горна Малина, ПТГ „Никола Й. Вапцаров", Самоков, Нaционална търговско-банкова гимназия и Национална финансово-стопанска гимназия, София. Съгласно регламента на конкурса, победителите от всяка една гимназия от училищния кръг, приключил на 20.02.2015 г., ще продължат надпреварата в националния кръг. Класираните бизнес проекти на тема „ЧЕЗ: Иновации в обслужването на клиенти" вече са публикувани в секция „Гласуване" на сайта на състезанието www.stipendiant.com. Трите проекта, събрали най-много гласове, ще се борят за първите три места на 27.03.2015 г. пред комисия на ЧЕЗ. Проектът, спечелил първо място, ще бъде реализиран с подкрепата на компанията.