04/18/15 20:32

“Берое“ прави трето реми с 10 играчи като гост

„Берое“ достигна до трето поредно равенство като гост с 10 души в „А“ група, след като измъкна 1:1 с „Ботев“ в Пловдив в битката за Тракия.
„Канарчетата“ поведоха в 61-вата минута с гол на Мариян Огнянов, но само след 3 минути старозагорският тим изравни чрез централния защитник Елиаш да Силва.
Гостите останаха с 10 футболисти още в 41-вата минута,
„Берое“ достигна до трето поредно равенство като гост с 10 души в „А“ група, след като измъкна 1:1 с „Ботев“ в Пловдив в битката за Тракия. „Канарчетата“ поведоха в 61-вата минута с гол на Мариян Огнянов, но само след 3 минути старозагорският тим изравни чрез централния защитник Елиаш да Силва. Гостите останаха с 10 футболисти още в 41-вата минута,