09/07/15 09:37

Миньор Перник победи като гост Пирин Гоце Делчев с 1:0, голмайсторът-защитник Адриан Олегов игра като нападател. Старши треньорът Пепи Анестиев: Играем по-добре като гости, отколкото като домакини, благодаря на феновете, че ни подкрепят

Миньор-Перник победи като гост Пирин - Гоце Делчев в тежък и интересен мач. Единственият гол в мача отбеляза Адриан Олегов, който за срещата бе назначен като нападател, поради липса на такъв. Той досега бе централен защитник. Олегов отбеляза страхотен гол с глава в 26-тата минута след перфектно центриране на Иво Райков.

Мачът беше доста емоционален с много голови положения и от двете страни. Съдията пропусна да даде стопроцентова дузпа в полза на Миньор...