09/28/15 04:10

Бербатов с първи гол за ПАОК

Българската звезда на ПАОК Димитър Бербатов вкара първия си гол за солунския тим при гостуването на „Атромитос”, спечелено с 2:1, в среща от 5-ия кръг на гръцката Суперлига.

Нападателят се появи в игра в 58-ата минута. Само 14 минути бяха нужни на българина да покаже класата си и да вкара гол, с който да изравни резултата. Девет минути по-рано Умбидес даде преднина на домакините.
Вдъхновени от появата на своя нов лидер, играчите на ПАОК успяха да стигнат и до пълен обрат. Победното попадение реализира словакът Робърт Мак в първата минута на даденото от рефера продължение.

Успехът е трети пореден за тима от Солун, а с трите точки ПАОК вече има актив от 10 и заема третата позиция. Лидер е „Олимпиакос” с 15 точки, следван от „Панатинайкос” с 12.