10/13/15 09:16

Футболистите, гледахте ли?

/КРОСС/Няма как в тези дни, ако си в България, да не направиш паралел между футбола и волейбола на ниво национални отбори. Едните падат 0:3 от Хърватия и се борят да не останат пети в групата, докато другите къртят със същия резултат германците с идеята да ги бият пак, за да са поне четвърти в Европа. На мачовете на Константиновата чета 13 хил. възторжени зрители пълнят "Арена Армеец", а Петевите хубостници в сряда срещу Азербайджан ще отидат да ги гледат най-много 3000, като от тях поне половината - само за да псуват БФС генерално и Боби Михайлов персонално.Може би пък все пак футболистите да се строят пред телевизорите в сряда вечерта, пък току прихванат нещо от волейболните победи.