02/06/16 14:07

„Балчик къп": „Балкан“-“Интер“ 5-1

В първия мач от турнира „Балчик къп" „Балкан“ Ботевград победи „Интер“ Плачи дол с 5-1. Възпитаниците на Радо Боянов откриха резултата с гол от задна ножица на Денис Кадир в 7-ата минута. След попадението те се прибраха в своята половина притиснати от съперниковия тим. Упоритостта на „Балкан“ даде резултат в 39-ата минута, когато след двойно подаване Цветелин Цаковски изравни за 1-1. До края на полувремето последваха пропуски на Ботев, Златев и Атанасов. Само 7 минути след почивката най-активният за „Балкан“ Цаковски можеше да реализира второ п...