02/07/16 10:35

Божинов с феноменален гол за Партизан

/КРОСС/Головият хищник на Партизан Валери Божинов вкара фантастичен гол при победата на своите с 2:1 над Шахтьор Солигорск (Беларус) в приятелски мач в Кипър. Българският нападател откри резултата в средата на първото полувреме, когато засече със задна ножица центриране отляво. Неманя Михайлович вкара втори гол за сърбите в 47-та минута. Отборът от Беларус намали на 1:2 в 86-та минута, а в 88-та минута контролната среща бе прекратена от главния съдия заради сбиване между играчите на двата отбора. Българският защитник на Партизан Иван Бандаловски влезе в схватка с играч на Шахтьор, а веднага на помощ дойде и Валери Божинов. Двамата българи останаха на терена през цялото време.