02/10/16 18:10

„Калиакра“ и „Спартак“ не се победиха

„Калиакра“ и „Спартак“ не успяха да излъчат победител в контролата, която се игра в Каварна. Проверката завърши при резултат 1-1. За домакините резултатът в 20-ата минута откри Пламен Атанасов. За варненци изравнителният гол бе дело на Йордан Пенев от фаул в самия край на мача. „Като за първо контрола съм доволен от показаното. Силният вятър в Каварна попречи на футбола в контролата“, заяви треньорът на „Спартак“ Вн Митко Пантев. Следващата проверка на неговия тим е в събота в 10 часа срещу „Орловец“ на стадион „Локомотив“. „Калиакра“ започна м...