06/25/16 00:03

Футбол: "Спартак" - Плевен победи отбора на ЦСКА в контролен мач

Футболистите на "Спартак" - Плевен спечелиха първата си контрола от лятната си подготовка, която се състоя този петък. Плевенчани победиха с 1:0 отбора на ЦСКА, като срещата се игра на стадион „Георги Бенковски" в Тетевен. През първото полувреме отборът на ЦСКА владееше повече топката от съперника си, но това не донесе опасност пред вратата на плевенския тим. И двата отбора не успяха да си отбележат голове през първата част и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. През второто полувреме, ЦСКА игра с изцяло подменена единайсеторка.Черв...